| Milenuta a întrebat:

Eu și cu o fată vrem să ne ducem la prietena mea peste noapte, ele au fost la mine cu jumătate de lună în urmă și părinții ei nu vor da voie ce să le zic? Nu contează dacă mint! Plz ajutooooor

4 răspunsuri:
| TDGAMING a răspuns:

Poate au un motiv pentru care nu vor sa dormiti la ei in casa. Incearca sa ii convingi cumva.

| TDGAMING a răspuns:

Sau poate le e frica sa nu stricati ceva la ei in casa. Aflale motivul si asigurai ca nu veti face acel lucru.

| Milenuta explică:

Nu e chestia în asta au fost ele la mine nu demult și cred că a trecut prea puțin timp pentru încă o dată. Ce să zic ca să îi conving, P.s. Sunt clasa a 7 a

| Gunoi a răspuns (pentru Milenuta):

Că sunteţi doar fete că sunteţi cu părinţii fetei aceleia şi nu stiu oferă-le siguranţă număr de telefon ceva, încearcă să îi întrebi de ce nu?