| MissFashion a întrebat:

Eu imi dorec foare mult sa slabesc as dori sa slabesc cam 3 sau 4 kg pe saptamana ma puteti ajuta cum sa imi pacalesc pofta de mancare si cum sa reusasec sa slabesc

Daca ati putea sa imi dati si mie niste linnk-uri cu exerciti de slabit pentru acasa

Dieta

Si sfaturi

Dau funda la cel mai bun raspuns + vot la fiecare

2 răspunsuri:
| EnjoiProSkater a răspuns:

Twety maria isi bate joc de tine daca vrei sa slabesti nu manca zahar sau sare si o sa slabesti funda plz.

| maria_3082 a răspuns:

Uite care e faza am un regim care a avut efect in oua luni am slabit 10 kg uite trebuie sa mananci orice FARA ZAHAR ALCOOL CARTOFI PAINE FAINA PRAJELI ULEI ps AI VOIE UNT SMANTANA ETC poti manca oricat si incearca asa o zi sa mananci numai fructe o zi numai legume o zi doar carne