| JusTyNna a întrebat:

Eu imi doresc sa mai iau in greutate inca 5 kg.In cerc sa mananc destul de mult, dar nu am pus pe mine exagerat de mult. Ce sfaturi imi dati? Ce alimente ingrasha? fundita

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Poti sa te ingrasi si fara sa bagi in tine prea multe toxine. Mananca ce mancai pana acum, poate putin mai mult, si nu fa miscare! laughing

| me a răspuns:

Pai sucurile carbogazoase(fanta, sprite, pepsi etc)si mancarea fast food (kfc, mcdonalds, burger king)alte alimente care ingrasa ar fi:ciocolata, painea, prajelile

| Anutza2610 a răspuns:

Dulciurile, bananele, cartofii prajiti ingrasa