| Ocurioasa a întrebat:

:*:*. Vreauu sa ma ingrash repede ..cum sa fac? ce sa mananc? .....nu ma luati cu caloriile..pt k multe alimente au calorii negative deci tot degeaba. Spuneti-mi concret ce ati auzit ca ingrasha? ..Sau ce va ingrasha pe voi...(apropo iau vitamine dar degeabapuppy dog eyes)

2 răspunsuri:
| Puffulets a răspuns:

Mananca multe prajeli, bea sucuri, cartofii prajiti, paine, nu fa sport, mananca dulciuri, inghetata. Sper ca te-am ajutatbig grin

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! In primul rand, trebuie sa stii ca pentru a te ingrasa este nevoie de un stil de viata NESANATOS, ceea ce nu e bine! Insa in cazul tau este vorba de altceva! Mananca ciocolata, dulciuri, produse de patiserie, fast-food. Mancare gatita in casa, impreuna cu multa paine! Mananca chipsuri si snaksuri dulci si sarate in fata calculatorului/ televizorului. In general munca sedentara ingrasa! Cat mai putina miscare etc. Funda? puppy dog eyes