| Lockon a întrebat:

Eu inca nu stiu...cand incepe scoala?laughing

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
PE 12 septembrie 2011.
O zi buna!

9 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Pe 12 Septembrie!

| odorash a răspuns:

In rominia pe 12
In moldova pe 1
Numai bine!

| Roxana6277 a răspuns:

12 septembrie.

| deea07 a răspuns:

@007
Ne-ai face o mareee favoare:Xlaughing

| andra121 a răspuns:

Pe 12 septembrie...

| passenger a răspuns:

Pe 12 Septembrie.
Dar de ce toata lumea (chiar si pe site-ul ministerului) spune ca pe 1 incepe? straight face

| Lockon explică:

@roXXX,scumpo/scumpule,in primul rand,stai chill ca nu vorbim la telefon,asa ca fara "alo"-uri de genu'winking, in al doilea rand. poate pana incepe scoala inveti si tu sa scrii corect "s-a" happy have a nice day! @007, marfa atunci laughing

| hiphoph4ever a răspuns:

Am mituit eu parlamentu si nu mai incepe anul astahee hee

| RoxanaAnamaria a răspuns:

Alooooooooooo! s-a spus la televizor daca ai auzit de asa ceva... pe 12 septembrie