| Anonima6775 a întrebat:

Pe mine nu mă iubește nimeni și vreau să fiu și eu iubită, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Sa nu disperi. Iti spun din propria experienta ca disperarea nu aduce iubire niciodata. Ai grija de tine, gaseste-ti un hobby, fa-ti prieteni noi, fa voluntariat. Socializeaza cat mai mult si vei gasi pe cineva.

| Anonima6775 explică (pentru Felissa13Eden):

Mi-a spus un băiat că sunt o curvă nenorocită că nu vreau sa fiu cu el, îmi zice că mă blestemă să mă dea dracu

| Felissa13Eden a răspuns (pentru Anonima6775):

Baiatul ala e un copil imatur, un om normal la cap nu ar spune asta despre o fata care il refuza. E un frustrat, nu esti tu de vina.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce varsta ai?
banuiesc ca nu ai 25 de ani...ci esti destul de mica de ani!
asa ca toate la timpul lor!

| dullcat a răspuns:

Astepti sa mai cresti? Din intrebarile pe care le pui rezulta ca nu ai prea multi ani.La liceu si dupa aceea vei avea timp de relatii cate doresti, crede-ma. Iubire cu forta nu se poate, asadar ai rabdare pana cand dai peste persoana potrivita si nu te compara niciodata cu altii, ca nu esti intr-o cursa cu nimeni, tine minte asta.

| StoicAnalysis a răspuns:

Sa te iubesti pe tine in primul rand happy. Suna stupid, dar e adevarat.