| rosesonfire a întrebat:

Eu ma cred urata si sunt chiar sigura ca sunt urata. Si unii baieti( mai ratati in felul lor) mi-au zis asta, sau altii ma flueira. Ce sa fac sa ma placa un baiat? Cum sa ma imbrac cool si sa ma machiez? Cum sa ma port cu un baiat, pentru ca sunt fff timida si ma balbai si asa... Am 17 ani

2 răspunsuri:
| DeEaDeeutzaX a răspuns:

Daca u singura te faci urata de ce te astepti ca ceilalti sa spuna ca esti altfel.Fi mai increzatoare in tine ca nimeni nu-i urat fiecare e frumos in felul lui si cu siguranta vei gasi un baiat sa te placa asa cum esti iar pe ceilalti baieti care iti spun ca esti urata nu-i asculta ignoara-i.

| anamorf a răspuns:

Sa stii ca nimeni pe lume nu-i urit si de aceea nu atrage atentia ce spun baietii...eu sunt un baiat si stiu amu iti spun ca esti urita dar pe urma te vor iubi toti, sau mai bine nu atrage atentia