| Sorina024 a întrebat:

Eu nu ma pot intelege cu mine sub nici o forma. Nu-mi place nimic la mine, le vad pe toate in jurul meu de 1000 de ori mai frumoase,ma simt mereu in plus,am tot felul de ganduri penibile care nu ma lasa-n pace referitor la cum arat,am incercat multe variante cat sa nu ma mai simt prost, dar nimic nu functioneaza.
Nu sunt vreun monstru, dar eu chiar asa ma vad si chiar nu stiu ce sa fac.
Pareri?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Toti suntem frumosi in felul nostru si pe langa fizic contează sufletul! Fa-i pace cu tine insati si reformulează-ti ideile si gandurile despre tine! Fa-i putin sport, mănâncă sănătos, bea lichide suficiente, fii mereu curata si îngrijita, dormi suficient si bucura-te de fiecare zi! Numai bine!

2 răspunsuri:
| Vegeta07 a răspuns:

Du-te la sala...

| Mihai_Bratu_2003 a răspuns:

Degeaba crezi ca esti urat, in lume fiecar isi gaseste jumatatea nu te mai gandii ca esti urat, de fapt esti frumos.