| Anonim69 a întrebat:

Eu nu stiu ce sa ma mai fac...imi vine sacryingDoamneee! Am aflat, sau mai bine-zis mi s-au adeverit temerile in legatura cu o chesti din familia mea, sunt la pamant.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Viața este dură, îți oferă și bune dar și rele!
Fii puternică și mergi mai departe, este greu dar nu și imposibil.
Pa, pa.

| Deny1333 a răspuns:

Calmează-te! Indiferent de ceea ce ai aflat, nu e sfârşitul lumii. O să se rezolve cu timpul sau va fi dat uitării.
Acum, închide ochii şi numără până la 10, în timp ce inspiri adânc şi expiri uşor. Te vei calma din plâns. După, gândeşte optimist!
Orice ar fi, are o rezolvare! Totul trece. Baftă!
Nu te îngrijora. happy

| xDeea_6061 a răspuns:

Sa stii ca te pot ajuta.happy. poti sa imi povestesti ce s-a intamplat?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.daca ai putea sa detaliezi un pic despre problema ta, scrie.mi pe privat sau la idul :aducinea_cucubambu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.daca ai putea sa detaliezi un pic despre problema ta, scrie.mi pe privat sau la idul :aducinea_cucubambu@yahoo.com :*:*