| anonim_4396 a întrebat:

Eu si cu prietena mea vrem sa ne facem un blog si nu stim cu sa ne bagam amandoua la membrii...ne puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Depinde unde vreti sa va faceti blog.:)
Iti pot zice cum e pe www.wordpress.com.
In primmul rand va faceti amandoua cate un cont pe wordpress.
Apoi, dupa ce creati blogul, intrati in meniul blogului (my dashboard) si selectati de pe meniul din stanga "users" (pe undeva mai jos). Pe lista de useri va fi deja cea care a creat blogul. Pentru a mai adauga o persoana, dati click pe "add user", dupa ce ati introdus adresa de e-mail a celui pe care vreti sa il adaugati. (respectiv prietena ta). Locul unde trebuie sa introduceti adresa de e-mail este putin mai jos, iar butonul cu "add user" sub el.

Sper ca ati inteles, si sper sa va fie de ajutor.:)
Daca nu, imi cer scuze. ^.^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da