| Dimitriana a întrebat:

Eu si cea mai buna prietena a mea vrem sa ne facem propria revista online, dar nu prea stim cum. Am cautatvpeste tot dar nu am gasit nimic care sa ne ajute. Ne puteti ajuta?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. folositi un blog + ceva cunostinte de html, css, prelucrare grafica

sau invatati programare serioasa html, css, php, mysql, js, prelucrare grafica si va faceti propriul site

2. trebuie sa fiti in stare sa scrieti continut de calitate

3. mult seo, foarte mult seo (adica promovare online)

| MariusSB a răspuns:

Buna

Revista online..hmmm..adica un blog zilnic/saptamanal.

1.Trebuie sa va faceti un site cu domeniu(aici paltiti)..sau daca vrei free(gratis), puteti sa va faceti un site prin intermediul altui site care se ocupa cu asa ceva.(+ cunostinte HTML)
2.Trebui sa aveti cunostinte in design, fotografie etc.Cel mai bun program de editat in cazul vostru ->Adobe InDesign CC(trebuie sa fiti pofi)
3. Publicitate(printru ca oamenii sa afle despre voi)

Hard work, pentu 2 fete!

Multa Bafta!