| SelfieWild a întrebat:

Eu si prietenele mele vrem sa pregatim niste farse pentru un băiat mai mare care il necajeam vara. Ne-am decis sa il mai enervam o ultima zi si sa il lasam in pace pana vara viitoare. Ce farse i-am putea face? Unele care sa il enerveze sa fie originale, nu de pe net.

Răspuns Câştigător
| lovecats123 a răspuns:

Acoperiti-i casa cu hârtie igienică, trimiteti-i o scrisoare falsa de la bancaprin care il anuntati ca are datorii sau o scrisoare de la politie, ii limiti folie de alumina pe geamuri, guma pe clanţa, faceti un cont fals pe Facebook si il faceti sa se indragosteasta de voi, ii puneti un bilet,, o sa mori" pe uşa, o sunati pe mama lui si ii spuneti ca are amenzi multe. Distractie plăcută.

2 răspunsuri:
| lovecats123 a răspuns:

Lipiti*,folie de aluminiu*

| tsal24 a răspuns:

Sa-i suge-ti ***.