| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

Pai e vara,eu si prietenele mele nu prea avem ce face, neam vizitat una la alta am povestit etc.
Ce am putea face sa nu ne mai plictisim atata, niste sugestii va rog mult.

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Pai ducetiva la strandbig grin Iesiti la un suc, eventual o berehappy Si plimbativa...eu ma plimb prin padurii cand ma plictisesc este liniste si este foarte frumoshappy.

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru Brâncuşi):

Am facut deja asta, in poienite la sucuri mergem zilnic la strand tot zilnic...dar neam plictisit.

| Brâncuşi a răspuns (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

Alt ceva nu stiu, incercati ceva nouhappy eu mai ma plimb si cu bicicleta, mai ma duc la tara mai lucrez mai scot un banhappy ascult muzica, alt ceva nu ai ce face, stiu...vara asta chiar este plictisitoare parca cealalta era mai bunahappy Eu vara trecuta ma plimbam prin europa acum stau si ma uit la TVstraight face OMFG plictisealasigh Funda?happy

| BellaKiოNana a răspuns:

Poze,diferite video`uri,care sa va aduca aminte de vara asta,ceva special,faceti farse,iesiti in parc, cumparaturi, piscina, picnic, si multe altele.

| Orsiixd a răspuns:

Pai eu zic sa va uitati la filme, sa iesiti seara la o plimbare, sa faceti lucruri noi. Daca este vreo tabara sa mergeti..si sa va distrati la maximpentru ca numai odata pe an este vara! Sper ca am ajutat! :*