| DanaX a întrebat:

Eu si prietenii mei vrem sa facem un film doar pentru distractia noastra si as dori sa-mi dati niste teme povestite in cateva cuvinte happy.

5 răspunsuri:
| myhay181 a răspuns:

Buna...pai depinde de numarul de actori, de statiul pe care il aveti si bine inteles de echipamentul de care beneficiati.
Ati putem sa faceti un film in care sa aveti o poveste de dragoste intre doi tineri si un prieten sau parinte care sa se amestepe in relatia lor.Sau unul din cei doi sa aiba o pasiune(un sport sau aminale)si sa trebuiasca sa plece din oras. Ceva de genul asta. Sper ca te-am ajutat.

| DanaX explică (pentru myhay181):

La dispozitie avem o camera Panasonic HDC-TM700 si in total suntem 5personaje (principale) si mai multe secundare. Oricum, multumesc pentru raspuns! happy.

| myhay181 a răspuns (pentru DanaX):

Cu ce ai zis tu ca aveti la dipozitie nu cred ca puteti face nici macar un filmulet de 5-10 minute...Ca sa reusesti sa faci un film iti trubuie miliarde de lei cel puti 30-40 de oameni si mult mai mult echipamentwinking. Oricum apreciez ideea.winkingNuma bine!

| DanaX explică (pentru myhay181):

Facem film pentru distractia noastra nu il prezentam nicaieri straight face. aveam nevoie doar de niste teme.

| myhay181 a răspuns (pentru DanaX):

Ok...Succes:*