| A98 a întrebat:

Eu sunt zodia taur voi?

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Taur sunt!big grin

12 răspunsuri:
| BomBonika_9617 a răspuns:

Berbec :d

| Kazimir a răspuns:

Pitipoanco. mai bine te duci la scoala ca acolo inveti sa cresti sa sa devii desteapta (desi tu nu prea poti)

| Kazimir a răspuns:

Ce frumos vorbesti cocalare. nici nu merita sa te bag in seama

| lory_6894 a răspuns:

Sagetator

| cata_3464 a răspuns:

Scorpiontongue

| giuly a răspuns:

Aşa băiete, fii dur!
Show 'em who's boss

| A98 explică:

IloveKazimirAndBastet.Ba fraiere(o) ratatule(o) boule(vaco) cretinule(O) idiotule(o) tampitule(o).In primul rand sunt baiat si in al doilea rand eu nu m-am luat de tine ok? in al treilea rand nu era obligatorie pentru tine intrebarea si in al partulea rand vezi-ti de viata ta jegoasa ok? pa-pa fraiere! l-)

| A98 explică:

IloveKazimirAndBastet.SICTIR gay-ule!:d

| A98 explică:

IloveKazimirAndBastet.Si vreau sati amintesc cine a inceput primul. Deci mai gandeste inainte sa vb ok.Pffff! la ce ma gandeam tu nu gandesti! l-)

| AlEsWeEt a răspuns:

Eu sunt capricorn...

| selena_1781 a răspuns:

Eu sunt capricorn...pe 14 ianuarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinozaur.