| Alex-Alex_Lixandra_1983 a întrebat:

Eu vreau sa dau la Liceul Grigore Moisil, si dupa parerea mea este un liceu bun, unde copiii intra cu medii destul de mari (9, 93; 9,58), medii mari. Voi ce parere aveti de acest liceu? Mentionez: Liceul Grigore Moisil din Bucuresti!

3 răspunsuri:
| CreZyGirLbAby a răspuns:

Pai daca tie iti place..dece nu dai? Cea mai importanta decizie e decizia ta? Eu una cred ca ar trebui sa te duci...E alegerea ta.

| Alex-Alex_Lixandra_1983 explică (pentru CreZyGirLbAby):

Pai eu vreau, dar nu prea vor parintii!

| Alex-Alex_Lixandra_1983 explică (pentru CreZyGirLbAby):

Mda, nu prea vor parintii! Vreau o parere despre liceu... Cum ti se pare?