| pinkpinqdanaa a întrebat:

Exemple de scuze pentru profesori... funda love struck cele mai bune sczelove struck

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Scuze ca să lipseşti de la ore gen merg la dentist, mă doare capu', m-am lovit în nu ştiu ce chestie şi nu pot venii la şcoală?happy

| alexxamaria97 a răspuns:

Pai nu mia`am scris: pentru ca mi-a murit o bunica si`i am plecat la ea la inmormantare, mi-am uitat caietu acasa (vechee oh go on ), daca ai sora. mi-a luat soramea caietu`` la ea la scl [din greseala], l`am luat pe cel de [materia] in loc de cel de romana sa zicem, nu mi-am mai gasit orarul si`i a trebuit sa imi iau 2 caiete simple, pai mai devreme il aveam uitati am martor [cutarescu`] da` nu-l mai gasesc, mi s`a spart laptele si a curs pe caiet si am fost nevoita sa-l arunc laughing
nu am fost la scoala pentru ca`: mi-a nascut matusa, am fost cu verisoara`mea la spital, era sa dau foc la casa, am avut o inundatie in bloc, am uitat sa pun ceasul` sa sune, credeam ca ma suna mama thinking si`i mama a plecat pana in oras si nu ma mai trezit, m`am incuiat in casa, m`am blokat in casa, am lipsit la prima ora pentru ca nu mi-am terminat temele si`i am fost nevoita sa le scriu, pe drumul spre scoala m`a muscat un caine si`i m`am dus de urgenta la spitalsad fundita happy?

| IngridTomlinson a răspuns:

Pai depinde... pentru ce vrei scuze
?

| Sissi_3625 a răspuns:

Poti sa ii zici ca: mergi la doctor ca te doare capu' sau ca nu am venit la scoala deoarece mama o fost la spital si m-am dus sa o vizitez sau bunica e bolnava si am stat cu ea...etc
Funda?