| Nameless a întrebat:

Exista aici vreun student la faculta de lb straine avand specializare intr-o limba asiatica? ( engleza-japoneza/chineza/coreeana)? Sunt tentata sa urmez o astfel de facultate, in locul medicinei pe care vor parintii sa o fac. Se merita?
Ar fi incredibil daca mi-ar putea raspunde la unele intrebari un student sau o persoana aflata in cunostinta de cauza.

1 răspuns:
| Annnonimm a răspuns:

Eu sunt si tind sa spun ca merita dar daca ar fi sa alegi intre limbi straine sau medicina eu una spun ca medicina est mult mai profitabila si iti ofera un loc de munca in viitor.