| justmegirl a întrebat:

Exista avantaje sa fii pitipoanca?(dar dezavantaje?)

Răspuns Câştigător
| FluTuRaS_2810 a răspuns:

AVANTAJE:-sigur o sa ai mare succes la baieti
-te imbraci mult mai sexy
DEZAVANTAJE:-lumea o sa te caracterizeze ca o curva(care doar se culca cu barbati)
Cam atata cred ca-s dezavantajele si avantajele unei pitipoance... fundita?

3 răspunsuri:
| DonCorleone a răspuns:

Pai nu stiu daca le-as descrie avantaje... nu stiu poti sa te plimbi sau cand iesi la suc mai decoltata. imbracata mai sexy...
poti sa asculti muzica pe strada cum fac si cocalarii
dar nu stiu majoritatea baietilor nu prea vreau sa se intalneasca cu pitipoance
doar cocalarii

dezavantaje sunt o multime
1 dintre ele sunt ca nu vei fii agreeata in grupurile diferitor prieteni pentru ca lor probabil nu le vor place atitudinea ta sau alte chestii
si multe altele

eu te sfatuiesc sa fii o fata normala sa nu te complici cu manelariile si chestiile aste ca sunt doar niste prostii
te pup :*

| DrunkShepp a răspuns:

Nu exista nici un avantaj sa fii pitipoanca toti tipii buni ascuolta rock sau hip-hop/rapp iai pitipoancele asculta manele si lumea cand le vede pe strada incepe sa rada de ele sa isi bate joc.sunt mii de bancuri cu pitipoance si cocalari iar aproape nici un om cult nu vorbeste cu asemenea specimene.in font pitipoancele sunt niste usuratice care vor doaar sa se linga si sa si-o tr. a.ga cu baieti/fete.deci nici un avantaj

| BadLuckBryan a răspuns:

Avantajul e ca ai de unde alege disperati...laughing...iar dezavantajul e ca o sa ti se zica curva si vei fi exclusa din unele grupuri:p