| šρяίηģ a întrebat:

Exista in Romania si alte companii precum Avon sau Oriflame? Asi dori sa fiu reprezentant, dar multa lume este reprezentant Avon sau Oriflame.
Heeelp!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da. Poti fi reprezentant Metropolitan. Uite aici detalii: http://www.metropolitan-cosmetice.eu/acasa.html

pa, pa.

3 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Exista.Si eu caut, dar nu Avon, Oriflame, Metropolitan.Mai este Amway.Sunt bune produsele, dar foarte scumpe.Stiu pe cineva care e la ei. Spre exemplu demachiant 150ml 24, 00pret vanzare.(nu fac reclama, am dat exemplu ca sa-ti faci o idee). Daca aflu o firma iti trimit mesaj.Am tot cautat cu produse din Italia, dar nu o fi.Succes.

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Eu stiu de Quelle dar vinzi haine;-)

| tiriboxi a răspuns:

Buna pot sa te ajut sa poti colabora si cu alte companii in afara de cele mentionate de tine cum ar fi liderul mondial in aloe vera avind o gama de produse cosmetice unicat pentru mai multe detalii contacteaza-ma la adresa e-mail tiriboxi@gmail.com