| Stefania . a întrebat:

As dori sa devin reprezentant, dar ma gandesc daca la Avon sau la Oriflame... cei care sunteti deja lideri, care este cel mai avantajos? funda :X

Răspuns Câştigător
| sweetkidd a răspuns:

Bunabig grin eu propun Ladie's dar dintre avon si oriflame eu as alege oriflame :d pentru ca castigi cu 30% mai multwinking

dar si avonul e fain.primesti cadouri.parumuriwinking

fundita:X?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady"s recomand cu increderehappywinkingwinkingdaca vrei baga tequillalady12 in lista si iti dau informatii mai multewinkingwinkingbye:*

| Loredana_8503 a răspuns:

Eu zic ca la Avon...acum tu stii