| confiturix a întrebat:

Exista o materie de clasa a VIIIa, TI, ca materie optionala, la un liceu specializat pe limba engleza; acea materie implica limba engleza dar nu ni s-a spus ce inseamna prescurtarea. Stie cineva?
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Fiecare profesor isi intituleaza cum doreste optionalul, practic nu este o materie, cum e fizica sau matematica. deci denumirea poate insemn orice. trebuie intrebat profesorul respectiv

| confiturix explică (pentru Ara997):

Ms de raspuns! (Voi astepta un al doilea raspuns ca sa dau funda.)