| XDrake a întrebat:

Exista Spider man va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| ramonaramonica a răspuns:

Exista in filme si in desene.cum sa existe e doar un personaj din desene.imi pare rau dar din pacate nu exista.trebuie sa ramai la desene, filme si benzi desenate. fata aia care a zis ca e sora lui spaidarmen a mintit.scuze dar zcesta e adevarul pur.

| XDrake explică (pentru ramonaramonica):

Am 12 ani dar mi-a spus fratemiu mai mic sa fac asta scuze dar fratele meu are 45 ani

12 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Da 'exista' e unu care excaladeaza cladiriile inalte. i se spune Omul Paianjen

| DyNo a răspuns:

Da, exista. In desene animate, benzi desenate etc.

| PotcaPădurii a răspuns:

Da, e fratele meu mai mare.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Dupa intrebare, ai 4-7 ani.
Raspuns: Nu.

| V1sL0w a răspuns:

Da, l-am vazut Ieri pe Omul Pajajen. m-a intrebat daca am vazut un copil terminat numit beinurus123

| G30rGe a răspuns:

Desigur ca nu.
Am o intrebare pentru beinurus big grin
Cati ani ai?

| Powerrrrrr a răspuns:

Da, dar nu il prea vezi ca sta toata ziua pe facebook. laughing
Nu o sa spun ca e imposibil, dar probabil nu exista...

| Superstar112 a răspuns:

Da, doar in benzi desenate in filme si la Disneyland

| DrakuleJack a răspuns:

Nu te supara dar spiderman nu exista cu adevarat ar fi tare dar e doar un personaj din benziledesenate

| Cosmy_Cosmin_1990 a răspuns:

Pai spiderman da exista in inimile noastre si ramane in copilaria noastra in benzile desenate in filme si desene animate ...ar fi super chiar foarte genial sa existe dar e doar o imaginatie :p

| SoulMatter a răspuns:

Normal ca nu ce esti copil mic