| teiubescmultmultmult a întrebat:

Exista vreun program pe care sa-l descarc ca atunci cand un prieten de-al meu de pe messenger este pe invisible sa-l depistez? Stiu ca exista site-uri pe care-l poti verifica,dar as vrea sa-mi arate direct. Daca da, care este/sunt acela/acelea?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| MadalinaElly a răspuns:

Buna,sa stii ca este foarte simplu sa gasesti, scrie pe google facebook detector id si o sa.ti apara acolo scrii id-ul şi o sa vezi daca este offline, online, sau invizibil ..pwp funditahappy

| teiubescmultmultmult explică (pentru MadalinaElly):

Am spus ca vreau sa descarc! stiu de astea...

| MadalinaElly a răspuns (pentru teiubescmultmultmult):

Sa stii ca eu asa îi gasesc mai bine, decat sa stau sa descarc, vreun site.dar tu faci cum vreihappy