| Alinn20001 a întrebat:

Fac 300 de abdomene corect pe seara. am 12 ani 44 kg 1.51., cate luni trebuie sa continui asa ca sa se vada patratelele? funda

Răspuns Câştigător
| bogdanbocaful a răspuns:

Tinete de antrenament, sa nu uiti de maini si picioare si curand o sa ai un fizic e invidiat!

3 răspunsuri:
| bogdanbocaful a răspuns:

Trebuie sa ai un regim echilibrat, sa iei vitamine, eu am luat niste batoane proteice, si am facut 100 abdomene si se simt foarte tare.Eu fiind gras am am aceias greutate ca acum 4 ani cand eram mic si gras, acu sunt mai inalt si am 70 kg si 1.80m

| acidickiddo a răspuns:

Copilule,tie nu.ti trebuiesc suplimente, esti inca mic.Doar tine.te de sport, fa abdomene, alearga..degeaba faci sute de abdomene, daca nu le combini si cu alte exercitii fizice.Plus de asta, trebuie sa faci cardio ca sa vezi mai repede rezultatele.

| Alinn20001 explică:

Dar suplimente bagi, eu nu?