| marsmallowlover a întrebat:

Fac un fel de sondaj, si as vrea sa raspunda cat mai multi(baieti de preferat, deoarece ii priveste pe eihappy ).
Intrebarea mea este, ce va doriti de la fete cel mai mult, adica ce ar trebui sa faca ea, ca sa fie pe placul vorstru? Spre exemplu o fata sta in bratele voastre, si ce va doriti de la ea sa faca un continuare? sa alinte, sa sarute, sa innebuneasca si sa excite? adica sa spuneti clar ce va doriti, sa explicati acest lucru.
Cand termin sondajul, va voi arata rezultatelehappy
Sper sa ma ajutati, multumesc frumoshappy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand e in bratele mele as vrea ca ea sa inceapa sa ma sarute pe gat apoi sa ma mangaie si sa ma lase pe pat aplecat apoi sa se dezbrace pana cand incepem sa facem sex. Offf ce naspa e ca n-am prietena, sunt singur.

| Nero a răspuns:

Sa fie de gasca ci nu fitoasa sa nu se tina mandra cu orice nimic (haine bijuteri etc) sa nu barfeasca, sa stie sa se distreze dar sa fie si inteligenta, sa fie amuzanta dar nu in exces
Fetele de genul asta imi plac miewinking bafta [[[fundita?]]]

| Curiosul_2055 a răspuns:

De toate happy. Depinde de loc, si imprejurari.

In general, sa alinte si sa sarute, sa faca mici complimente, dar sa nu se lase niciodata prea usor influentata, si sa accepte intotdeauna ce zice baiatul, sa-l faca sa mai astepte putin, dar nu mult.

sa fie fidele, unii suntem incredibili de gelosi.
sa nu-i laudati pe altii in fata noastra, dar sa ne laudati pe noi in fata altora laughing.
sa fiti cuminti cand trebuie, si obraznice cand sunteti singuri.

sa continue restul.