| teodoraCBT a întrebat:

Salut,baieti! Ce ar trebui sa faca o fata ca sa va innebuneasca?

7 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Vorbesc in numele meu, nu in numele tuturor, asa ca toti care citesc chestia asta, nu va mai simtit singuri, si creati-va propriul vostru raspuns.
Fiecare are gusturile lui, pe mine ma "innebunesc" fetele cu cap, nu panaramele care pot fi cucerite asa usor, cu cat mai greu, cu atat mai bine, este si o provocare, te alegi si cu ceva "bun", stii ca incerci pentru ca o iubesti, si stii ca nu o sa te insele, pentru ca nu v-a putea orice prost s-o seduca asa usor.
Fiind sigur ca tu ai sedus-o asa usor, si ea te "innebuneste" cu felul ei de a se comporta, cu inteligenta, etc, o sa fii sigur si ca ea te iubeste doar pe tine, si nu mai tine cont si de altcineva.
Aceste calitati sunt foarte importante, puteam sa-ti dau un raspuns gen "Sa-l saruti mereu, sa fii cat mai dezbracata in preajma lui" si multe alte chestii de genul, dar gandeste-te ce o sa faci la o varsta mai inaintata.
Tot asa vei face? Cand vei avea riduri, vergeturi, crezi ca cineva se v-a mai uita la tine?
Depinde doar de tine cum vrei sa "innebunesti" un baiat.

| Goete a răspuns (pentru MenInShadow):

Nu vrea sa innebuneasca pe unul singur... ci pe.baieti in general, asa ca lasa-te de cuceriri.
Imbraca-te si comporta-te cat mai sexy si chiar si cuceritorului asta care vrea greutati ii vor curge balele dupa tine

| gmxromania78 a răspuns:

Nimic, sa fie cu cap, nu fitoasa! Sa fie cat mai normala si mai retrasa decat altele care vorbesc intr-una!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca prin a ''innebuni'' e folosit in contextul de a ma indragosti de ele, pe mine ma innebunesc fetele cu creier, care stiu sa vorbeasca, respectiv sa scrie corect (fara k, y alea, alea) si stiu sa tina o conversatie, si foarte important, sa nu fie pitipoanca.
Succes.

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama ce intelecti si lipsiti de dorinte sexuale ati devenit deodata! Adica nu te innebuneste o tipa sexy, nu? Atunci ai probleme...

Răspuns utilizator avertizat
| Micutualex a răspuns:

O simpla felatie.