| anonim_4396 a întrebat:

Familia sau Prietenii? In cine aveti incredere neconditionata sau ce preferat mai mult si de ce?!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nimeni nu poate inlocui nici familia si nici increderea in aceasta.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Parintii intrucat ei sunt singurii care nu au cum sa te tradeze.
Prietenii oricat de buni ar fi ei... tot mai exista un risc micut. Mai bine sa nu riscam.

Este doar parerea mea.Sarbatori fericite!

| ishallhelpyou a răspuns:

Familia, in cazul meu, Prietenii mai putin.

| Valleria a răspuns:

Cu timpul o sa-ti dai seama ca multi prieteni au devenit necunoscuti, iar necunoscutii prieteni. Dar familia va ramine mereu aceiasi, si nimeni nu te va iubi ca ea

| CarlaBuBu a răspuns:

Parerea mea este ca in propria familie te poti increde cel mai bine. Vezi tu, prietenii oricand te vorbesc pe la spate,poate fi chiar cel mai bun prieten. Nu ezita niciodata sa spui toate problemele tale familiei,deoarece, familia niciodata nu te va vorbi pe la spate oricat de rau ai facut. Intotdeauna iti va fi alaturi, la rau si la bine, insa prietenii azi vin, maine pleaca. Asta e parerea mea. Sper ca te-am ajutat happy

| Maria_Adina_2001 a răspuns:

Sincer.Prietenii deoarece ei ma inteleg mereu iar parintilor nu le pot spune unele lucruri pentru ca o sa-mi spuna "ti-am spus eu"