| Angelindeed a întrebat:

Voi aveti incredere in familia voastra?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

100% nu. Eu am parinti nu familie

| alex15ccc a răspuns (pentru mgtow):

Aceeasi marie cu alta palarie

| RAY a răspuns:

Da

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca am toata increderea in familia mea!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana in cel mai mic detaliu...

| Frank51 a răspuns:

Nu, din pacate.

| SilentRain a răspuns:

Ce e aia familie?
Am 40 % incredere in 2-3 persoane

| OldSoul a răspuns:

Incredere deplina nu am in nimeni.
Dar pot sa zic ca ma bazez pe ei, si stiu ca-mi vor fi alaturi si la rau si la bine.

| Hammurabi a răspuns:

Da.
Dar tot nu-i dau mașina lu' soră-mea laughing))))

| J0B0MAT a răspuns:

În mare, da. Ceea ce e mai mult decât în oricine altcineva.

| RainmakerX a răspuns:

In parinti da. In restul e discutabil.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, pentru ca niciodata nu ma trezesc dimineata asa cum ii rog.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vreau si eu explicatie pentru nefolositorul si eronatul primit. Nu prea primesc asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| EcceHomo a răspuns:

Nici nu mai ştiu cum să definesc noțiunea de " familie".happy
Când merg la biserică, preotul zice:"trebuie să ne iubim şi să ne ajutăm între noi, fiindcă suntem o mare familie".

| Illuminati2016 a răspuns (pentru EcceHomo):

Suntem o mare familie la fel ca fratii, dar la probleme stim bine, fugim hnii de altii happy

| EcceHomo a răspuns (pentru Illuminati2016):

Asta se întâmplă numai în Balcani.winking

| alex15ccc a răspuns:

Am 16 ani, deci nu

| unvecin a răspuns:

Da. La mine acasă poți pune temei pe sinceritatea fiecăruia când spune ceva. Mai are fiecare și secretele lui, în limite normale.

Un aspect super e că toți sunt punctuali. Deci dacă stabilești că un lucru se va întâmpla la o anumită oră, poți fi sigur de asta.

Și avem multe alte valori comune. Deci cred că funcționăm.

| Alfred0703 a răspuns:

Nu. Eu nu am incredere in mine, dar sa am in altii?

| AlexDarius3 a răspuns:

Da, mai ales în fraţi pentru că nimeni nu m-a pârât la cât am înjurat-o pe la spate pe profa de mate sau de franceză laughing.

| Illuminati2016 a răspuns:

Nu deoarece sunt niste prefacuti, ceea ce ma face sa nj vreailu sa intemeiez vreo familie vreodata, daramite sa mai am copii

| Decebal_Marius_Maria_1986 a răspuns (pentru Illuminati2016):

Daca ei sunt prefacuti si nu sunt o familie buna, asta nu inseamna ca tu nu poti intemeia o familie buna.Cred ca totul tine de noi, sa facem lucrurile sa functioneze cum trebuie.O zi buna!

| Catalina990099 a răspuns:

Da, normal.

| Ela05 a răspuns:

Nu, pentru că mi-au demonstrat de multe ori că nu pot conta cu ei când am nevoie, vorbesc de teme serioase cum ar fi o spitalizare, asta pentru a da un exemplu că nu este orice banalitate. Categoric nu am încredere în familie.
Nu am încredere nici in umbra mea sincer și ea mă părăsește în întuneric.

| Prietens a răspuns:

Nu