| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Fani pretty little liars, cine credeti ca e A si de ce?

Răspuns Câştigător
| andypandy_2709 a răspuns:

era si toby maa, te ai gandit la el? laughing mie nici nu mi a trecut prin cap big grin. oricum abia astept urmatorul sezon :*

11 răspunsuri:
| andypandy_2709 a răspuns:

Din cate am vazut A trebuie sa fie un barbat, un barbat care a avut de-a face cu allison.Pana acum nu ai cum sa iti dai seama ca nu ai destule dovezi si indicii, totusi eu cred ca de fapt A este un grup. cade unul intra altul laughing oricum u ce crezi?

| SmilePleaseXoXo explică (pentru andypandy_2709):

Dar ce spui daca A ar fi Alison? Daca de fapt nu a murit?

| andypandy_2709 a răspuns (pentru SmilePleaseXoXo):

Da se poate si asta, dar poate fi si un prieten de al ei care vrea sa se razbune pe ceva cei-a facut! orice e posibil, sa apara si urmatorul episod si pote mai primim niste indicii.:*

| SmilePleaseXoXo explică (pentru andypandy_2709):

Da, dar ma dispera tot tinutul asta in suspans!

| andypandy_2709 a răspuns (pentru SmilePleaseXoXo):

Si pe mine, crede-ma laughing

| andypandy_2709 a răspuns (pentru SmilePleaseXoXo):

Ai vazut noul episod, la sf pana la urma cred ca e fata si face parte din aia care au fost la petrecerile alea stii u cu semnul de pe mana.u ce crezi?

| SmilePleaseXoXo explică (pentru andypandy_2709):

Cred ca cece e de fapt advarata alison sau in fine are o legatura 100% sigura cu alison. Si cum se face ca si genna e la petrecere? E ceva dubios! Sti cumva pe ce site e si subtitrat?

| andypandy_2709 a răspuns (pentru SmilePleaseXoXo):

Nu eu l-am vazut asa fara subtritare pe vplay, dar cred ca a aparut pana acu ...pai da e dubioss si cand a fost la adevar in fata cu spencer ai vazut ca de fapt stia cv dar... sad

| SmilePleaseXoXo explică (pentru andypandy_2709):

Da! Fix toby, baiatul care il credeam de treaba si IUBITUL lui spencer. Da alison atunci banuia ceva, nu mai sti ca ea il tot acuza pe toby ca se uita la ele?! Toby, pur si simplu greu de crezut!

| andypandy_2709 a răspuns (pentru SmilePleaseXoXo):

era si toby maa, te ai gandit la el? laughing mie nici nu mi a trecut prin cap big grin. oricum abia astept urmatorul sezon :*

| kyjonopsy a răspuns:

Daca vrei sa stii sigur.A e MONA pentru ca ea face parte din echipa A.nu stiu care sunt ceilalti componenti ai echipei, dar ea sigur este.ea voia sa se razbune pe cele 4 fete ca au lasat-o balta sau ceva de genul

| Vallenti17 a răspuns:

Hei, iti pot spune eu,deoarece stiu din surse apropiate! Da, intr-adevar Toby este in echipa A,in care este si Mona implicata fiind amenintata de cea care a format grupul A! In unele episoade, daca ati vazut, arata ca Toby este mort,dar dupa aceea il arata conducand o masina, mai bine spus o duba! Spencer ajungand la caminul de nebuni, Mona o viziteaza, spunandu-i sa se alature echipei A! Voi credeti ca Ezra, Lucas, si Noel este in echipa A! Ce credeti despre Cece? Sau Alison? Intr-adevar, Alison nu a murit, ci sora ei geamana! Ce credeti despre Emily, oare ce secret ascunde? Atat va spun! happy. Cel cea care a format echipa A..este de necrezut! nici eu nu mi-am putut inchipui acest lucru! happy Sa aveti o zii buna!