| anonim_4396 a întrebat:

Farse pentru excursii stie careva?:*:*:*

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! pasta de dinti laughing
noi cand am mers in excursie vara asta baieti bateau la geam si era intuneric afara si dadeam sa deschidem geamurile si ne prindeau de mana sau de cap (depinde de ce apucau) si strigau :laughing si cu farsa asta ramai cu traume oh go on
noaptea(12-1 ne adunam toate fetele de pe capatul holului si mergeam si bateam in usa la fetele din fata si ne ascundeam sub o patura si cand deschidea usa noi eram sub patura si cand dadea sa deschida patura urlam ca este un sarpe sau paianjen(depinde)si fetele acelea se cam speriau.
noi fetele stateam la parter si baietii la etaj ne sunau sa iesim pe geam si aruncau cu apa (era vara)

| bublegum a răspuns:

Iohhhh.numa de excursi sa numai audlaughing
pai cand uni colegi adormi sa ii machiezisi sa ii scrii pe mana sau pe frunte : '' fara numar '' laughingrolling on the floor
sa te ascuzi in dulap si cand se uita sa il speri laughing
apoi celebra pasta de dinti pe fata laughing
sau box( crema de pantofi laughing ) daca te incumeti. ( cel care ii facut cu asta nu scapa de negreala vreo 2 zile )
sau cand merg la dusi. sa le furi prosopu si hainele ...sa ramane goi.( sa vedem cum intra in camere laughing )
sau sa pai intr-o prajitura ( noi asa am facut tongue )
sampon...( de care are victima ...si pasta de dinti )
sa vedem ce culoare are voma...( alu colergumeu o fo un verde deschi slaughing )
mai vezi tu...
distractie placuta big grin