| Niiinaa a întrebat:

Faza este ca imi place de un baiat ii foarte dragut el are 15 ani eu am 13hee hee in fineoh go on imi place de el de acum 2 saptamani da mereu ma cheama afara si cand ma duc ne plimbam ne mai int cu 2, 3 prieteni deai nostri si este una Alexandra si se tot da la el x_X in fine... da la el nu-i place de ea numa ea vrea sa ma faca geloasa cum ar veni apoi nu stiu ce sa fac mai are rost sa il plac sau nu? un sfat va rog fundapuppy dog eyes happylove struck

Răspuns Câştigător
| Dariiia a răspuns:

Pai da, normal devil
nu-i da satisfactie smug
cand se da la el spune-i " e luat dejabatting eyelashes "
si lui spune-i ca te deranjeaza ca ea se da la elbatting eyelashes
succes!

4 răspunsuri:
| DeutzaMika a răspuns:

Mai are rost sa il plac? Ce a fost cu intrebarea asta? Fa ce iti zice inima si spune-i adevarul daca este un refuz nu te intrista si tinete tare si pastreaza legatura cu el!
Sper ca am fot de ajutor!

| Biutzu a răspuns:

Desigur are sens pana nu te refuza nu ai dc sa renuntimergi mai departe incearca sa ii dai de inteles ca il placi daca nu-si da seama dupa un timp spune-i cuiva sa il intrebe asa de chestie daca zice nu sau se comporta mai ciuda in sensul ca e mai distant renunta

| Biutzu a răspuns:

Da are rost si incearca sa ii dai de inteles ca il placi daca nu merge pune pe cineva sa intrebe si de se poarta mai distant renunta

| denisuka98 a răspuns:

Pai daca il plaki spune-i! Si daca refuza vine altul nu te teme si fi tare, arata-i ca nu te doare! Si cu amica ta Alexandra care vrea sa te faca geloasa ca se da la el, poata`te cu indiferenta si nu o so mai faca laughing)sper sa-ti de ajutor:*:**:*