| kiddakiddulina a întrebat:

este un baiat dragut care il plac si colegii mei prieteni deai lui zic ca ma place si el. Dar ma cam evita... Ce credeti? dati-mi un sfat si cum as putea sa intru in vb cu el sa devenim prieteni...

Răspuns Câştigător
| abubusd a răspuns:

Cel mai probabil este timid. Incearca sa petreci mai mult timp in preajma lui; sigur va observa faptul ca il placi si cu siguranta veti deveni prieteni... sper ca te-a ajutat

1 răspuns:
| abubusd a răspuns:

Cel mai probabil este timid; incearca sa petreci mai mult timp in preajma lui; astfel sigur va observa ca il placi si astfel veti deveni prieteni;