| CrowKiss a întrebat:

Feteelee ce alegeti? Un baiat frumos si prost? Sau unul de treaba si mai urat asa? laughing Sincer.

Răspuns Câştigător
| BiiaB a răspuns:

Sincer,uratenia se poate corecta, plus ca o persoana nu ramane asa forever.Sunt multe exemple in care baietii,cand erau mai mici, era Fat-Frumos, iar cand au mai crescut au devenit X_x bestia laughing.
Deci, cum spuneam as prefera unul de treaba si "mai urat asa", cum ii spui tu happy.

| CrowKiss explică (pentru BiiaB):

BiiaB, gandesti foarte bine. Asa ma gandeam si eu big hug.

22 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Unul de treaba si "mai urat asa".hee hee
degeaba un mar este frumos la exterior daca interiorul e putred...

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Ete si tu! phbbbbt. Frumos si de treaba.

| Elvina a răspuns:

Pe amandoi daca s-ar putea. Ce nu are unul, are celalalt.

| AndreeaBz a răspuns:

Pentru ce sa-l tin? sa vada lumea ca e frumos?straight face laughing sa se tot duca.
Nu ma ajuta cu nimic daca e frumos.
Ma ajuta ca e de treaba si restul happy.

| CrowKiss explică (pentru AndreeaBz):

happy. Bv Andreea127. Foarte bine spus. Merci :*

| AndreeaBz a răspuns (pentru CrowKiss):

Sau poate pentru altii e urat si de treaba, dar pentru tine e si frumos si de treaba. e si varianta asta.

| jhonsmyth a răspuns (pentru AndreeaBz):

Ai mare dreptate, frumusetia e trecatoarehappy

| CrowKiss explică (pentru jhonsmyth):

Da happy

Răspuns utilizator avertizat
| cristallchristine a răspuns:

Depindee.daca e ceva. fara sentimente..frumos si pros.dar as prefera frumos si de treaba