| Byankaa66 a întrebat:

Fetele am nevoie de voi, parul meu are un aspect neingrijit, ce sa fac? ce as putea folosi sa nu mai arate asa? Nu e nici cret dar nici drept, undeva intre mai mult ondulat si dupa baie, dupa ce il usuc arata ca naiba, ce imi recomandati?sad Multumesc anticipat

1 răspuns:
| miranda a răspuns:

Buna!
In primul rand ai putea incerca sa te speli cu un sampon reperator in caz ca parul tau e deteriorat; iti recomand Nivea Intense Repair. E foarte bun; eu il folosesc pentru ca in fiecare zi imi intind parul cu placa si se deterioreaza. Si mai puteti pe el ceva masca pentru infrumusetarea parului.
Pa :*