| anonim_4396 a întrebat:

Fetele am si eu o mice problema in ceea ce priveste un baiat.
Daca ma poate ajuta si pe mine cineva in ceea ce priveste subiectul sa ma anunte si ii voi triite pe privat problema.

Dau fundytza.big grin

Răspuns Câştigător
| Just a kid a răspuns:

Pff...toate avem problm cu baietiisad spune ce ai patit si daca pot te ajut:*:* astpt msg.bafta

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Da, draga mea. Te ascult! Daca voi putea, te voi ajuta cu cea mai mare placere, cum am facut-o cu multi alti tineri utilizatori TPU. Astept sa-mi scrii amanuntele pe privat. Cu prietenie!

| Adela50 a răspuns:

Desigur scumpa. Da`mi mesaj pe privat.

| Bianca_3626 a răspuns:

Te ajut eu:X

trim problema:X:X

astept:X

| Miha a răspuns:

DA add la happy.tm14happy

| HQMada a răspuns:

Hai ca incerc e sa te ajutwinking