| DnDnT a întrebat:

Fetele ar putea spune ce vor dar e clar ca le plag baietii rai...am dreptate?

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Te-aș putea contrazice, știi?
Ai dreptate în mare parte, fetele sunt acele persoane pe care nu ai cum să le înțelegi. Băieții răi emană o încredere deosebită, te fac să te simți în siguranță, te fac să te simți importantă, te fac să te simți bine, dar totuși nu este așa mereu. Nu tutoror le plac băieții răi, ar trebui să înțelegi asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yeah, sure.
Ce fată nu vrea un drogat bătăuș retardat mintal?

| Blamely a răspuns:

Nu, nu-i mereu la fel. Depinde de fată.

| Beccaaa a răspuns:

Fetelor cuminți le plac băieții rai, iar fetelor rele le plac băieții cuminți :3

| Eugen866 a răspuns:

Pai si alea carola nu le plac baietii deloc ci fetele? laughing

| ItsAnne a răspuns:

Bine, depinde și cât de "rău" este acel tip. dacă este doar rebel și nu nesimțit, orice fată s-ar topi după el. relațiile puternice se creează între două persoane foarte diferite, la fel și prieteniile de o viață.
Have a nice day!