| byenkutzyk a întrebat:

Fetele...Cand am fost sa imi cumpar haine pentru scoala si incaltaminte am vazut numai cizmulite lungi (in care poti baga blug-ul)tongue...Erau si din plasa, dar cred ca alea erau mai mult de vara...La acelea cand te prinde ploaia te vei uda foarte rau, nu cred ca ar merge pentru toamnabig grin...Si erau si cizmulite din alt material...Deci erau prea multe modele, ar fi si pentru toamna?batting eyelashesPana acum nu a mai fost moda aceastahee heeAbia acum a iesithappy... Daca stiti despre ce este vorba, credeti ca merg si toamna?big grinMai sunt si adidasi stil ghetutze...big grinbig grinbig grintot lungibig grin...kisskisskiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand vad cizmele alea cu plasa, ma irit de-a binelea. ceva mai de prost gust n-am mai vazut (o, ba da, baschetii cu toc straight face marca anda adam) bleah nu as iesi asa pe strada nici sa ma batzi...

adidasi stil ghetuta...hm...nu stiu ce sa zic...eu ma gandeam sa-mi iau ceva pantofi asa, mai de vara, bine, nu chiar sandale... dar nici cizme.Nu-i vremea cizmelor inca.Si ceva mai sport (cu toate ca nu prea port, dar cand merg pe jos mult, alta varianta n-am)... eventual ceva adidasi negri sau albastru deschis...sau inchis...nu stiu inca

Cizme, mai incolo, prin noiembrie. din alea cu un pic de toc, din piele intoarsa love struck negre sau maro...

12 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Drga mea, trebuie sa mergi in mol, la Liberty Center ca sunt la mag. Leonardo, destule modele sau la altele poti sa intri sa le vezi sa stii ca nu sunt scumpe pentru ca acum se fac reduceri mari este la Trafic greu se ajunge cu tramvaiul 32 de la pta Unirii, merita sa bati drumul de 10 minute tramvaiul. Cred si sper ca vei gasi ce doresti si la pret accesibil. Mult succes, Lucien.

| www a răspuns:

Exista si cizme de toamna ( nu alea din plasa), eu anul trecut mi-am luat unele [superbelaughing] de toamna dar nu imi vine numele materialului thinkingstraight face aaa si de toamna mai sunt si cizmelele de cauciuc daca iti plac.

| ejaxz a răspuns:

Poi cizmulitele alea is de vara. Iar adidasii sunt odee super.happy

| byenkutzyk explică:

Da briannakissErau si cizmulite din piele intoarsa cu toc pe negru si marotongueDar vorba ta...Nu cred ca merg acum cu toate ca exista in magazinelaughingOricum multumesc pentru sfaturi!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cele mai la moda sunt cizmele tip adidasi cu toc neaparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da super e moda la voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomamd adidasii dar nu pentru sport iar anumite cizmulite merg si toamna dar trebui sa le cauti mai mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adidasi ar fi mai dragutzy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cclar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm. ce sa zic?:d, eu zic sa mergi la leonardo pentru ca acoolo sunt pantofi, adidasi pentru. toate gusturile:X:X:X siii nu cred ca sunt ok cizmele din plasa pentru toamnatongue bee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar dupa parerea mea cred ca ar merge e cool

| matza_8063 a răspuns:

Parerea mea este ca cizmulitele acelea din pasa ...care le-ai vaz u... s sunt d diferite culori...sunt la moda vara asta ...am vaz ca mai toate fetele au asa ceva... din acest motiv eu nu mi-am luat...nu ti-as recomanda ...mai bine iti iei acele mini ghetute stil tenes... ssunt mai misto...parerea mea