| Abcfunny a întrebat:

Mi-am luat cizmulite de vara din plasa(fetele cred ca stiu la ce ma refer) sunt scurte si negre intrebarea mea este : La ce imbracaminte pot sa le port?

9 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Merg la pantaloni scurti si la fustite scurte...
tinand cont k sunt negre le poti asorta km q orice culoare, ...asa ca da merg si q o fusta rozhappy

| Bishop a răspuns:

Din moment ce sunt negre se asorteaza cu orice, dar ai grija sa nu iti mai iei pe tine nici un articol vestimentar de aceeasi culoare, pentru ca ai arata incarcata de negru, poti opta pentru o gentuta, mica pe-o parte, lunga.
In sus sunt de preferat t-shirt'urile in culori calde, de vara, cu imprimeuri colorate, nu lua un t-shirt simplu pentru ca nu va da asa de bine, poti lua unul dintr-o culoare, dar modelul sa fie alcela larg si cu o bentita elasitca jos, sau daca nu vrei un t-shirt poti alege intre maiouri colorate sau unul gri/alb.
Iar in jos merg pantalonii/fustele scurti/scurte, dar dintr-o culoare, sau daca este seara si este mai racoare poti purta si pantaloni pana(bagati in ele desigur).
In nici un caz sa nu-i porti cu pantaloni/fuste trei sferturi sau pana la genunchi, sau cu jeansi.winking

| Andreeagen a răspuns:

Poi cv scurt...
Fusta roche pantaloni vin ff bine si k fusta sau roche pana la genunchi nu e nevoie sa fie scurtatongue
Sa le porti sanataosahappy

| catalina_2916 a răspuns:

Fustite, rochite mai scurte din acelea de vara de bumbac, pantaloni scurti.happy

| Jonsdottir a răspuns:

Am vazut-o pe Moni intr-un parc cu d'alea tongue le purta la pantaloni scurti (ff scurti) si o camasa laughing asa mai lunga decat pantaloniii

| Abcfunny explică:

Fustita roz?big grin:X:*

| Abcfunny explică:

Ba aline numai intra pe contul meu... angry ca zic "uitilizatori" ca imi las comentari singuraangry

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Poi o fustitza smug sau pantaloni scurtihee hee big grinbig grin si eu vreau sa imi cumpar big grin:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantaloni scurti, fustite tongue