| anonim_4396 a întrebat:

Fetele.cum e cand te mozolesti cu un tip cu pierce in >limba?:".sincer :*

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Hmm, tu câţi crezi că o să'ţi răspundă din proprie experientă? Da, aşa mă gândeam şi eu.
Baftă.

| BlackVeil a răspuns:

E ca si cum ti-ai linge cheita de la fermoar... raised eyebrows

| MMadalina a răspuns:

La cat de penibila e intrebarea ta, nu stiu cate fete o sa-ti raspunda serios...

| BAIATUL a răspuns:

Pai ori te trasneste daca ai fiare dinalea in limba ori ii ingheata limba baiatului de la fiaru ala laughing))

| dindu a răspuns:

Fi-ti va rog eu seriosi straight face