| Alex_Allexx_1998 a întrebat:

Fetele din tm sa lase id de mess, caut prietena, id meu allexx_alex21, (intre13 si 15 ani)

6 răspunsuri:
| tsunami11 a răspuns:

Mai lasa lumea virtuala si cauta prietena in viata reala sau pe un alt site.

| christianlaroka a răspuns:

Baiatu tu n`ai ce face la varsta asta decat sa iti cauti prietena pe TPU?rolling on the floor
Citeste o carte sau du-te si joaca-te mai bine.

| Alex_Allexx_1998 explică (pentru christianlaroka):

Bah am zis eu ca imi caut prietena...nu pentru mine pentru un prieten. eu am 17 ani si am si pietenalaughing

| Alex_Allexx_1998 explică:

Nu pentru mine ci pentru un prietenlaughing

| tsunami11 a răspuns (pentru Alex_Allexx_1998):

Si de ce nu scrie Alex_1995 dar 1998 insemna ca ai 14 ani si iti cauti prietena cu disperare incit s-a spui ca cauta un prieten de al tau si nu tu.

| Alex_Allexx_1998 explică (pentru tsunami11):

Tu cred ca esti prost pe mine nici nu ma cheama alex, nu e contul meu, e a aluia