| anonim_4396 a întrebat:

Fetele, dupa parerea voastra cum ar arata baiatul ideal?batting eyelashes In viziunea mea ar fi saten deschis sau mai inchis cu ochi verzi/albastri big grin

Răspuns Câştigător
| alissya a răspuns:

Baiatul ideal pentru mine ar trebui sa arate si sa fie cam asa happy
la fizic(care pentru mine nu e neaparat pe locul 1, dar nici pe ultimul, mi-ar place sa fie brunet, ochi caprui (sau verzi), sa aiba o inaltime medie, sa fie cat de cat prezentabil, apoi sa fie glumet sa ma respecte happy sa ma simt protejata langa el si cel mai important sa ma iubeasca :X
la urma urmei asta e doar o descriere, o parere, da asta nu inseamna ca exact pe baiatul acesta il caut(din pct de vedere fizic spun), pentru ca daca are o inima mare si ma indragostesc de el, poate sa aiba si ochii albastrii sau verzi, sau sa fie blond sau mov in cap laughing ca daca pe el il vreau asta e happy

1 răspuns:
| xxdd a răspuns:

Eu una nu pun aspectu pe primul loc.straight face
Comportamentu ma intereseaza mai intai. :d
Dar ca aspect. imi plac cei mai simpli. bruneti cu ochii caprui spre negru day dreaming