| anonim_4396 a întrebat:

Am ochi verzi-albastri, ten deschis si par saten. Ce fard de plaope imi recomandati?

5 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna.eu ti-as recomanda unul roz auriu de la bourjois sau unul mov de la maybelline, fard crema.

| YLLL a răspuns:

Nuantele de fard, care nu ar trebui sa lipseasca din machiajul tau zilnic sunt: bleu, gri, argintiu si lila, iar pentru o privire seducatoare foloseste tusul sau creionul negru. Daca vrei sa obtii un machiaj mai puternic sau expresiv, poti alege rimelul albastru, pentru infrumusetarea genelor!

Bye, bye;*
Mimilicious; X

| adika a răspuns:

Roz pal sau mov si mai pal....cat si un fard auriu daca te imbraci pe tonuri de mao, crem...in nici un caz nuante de verde sau albastru...incearca sa vezi ce frumos scoate in evidenta o nuanta de roz sau mov sau auriu...

| Pinkyx a răspuns:

Ar arata bine o culoare de roz. Mai deschis
Sau un mov. tot mai deschis. Daca folosesti roz, Poti folosi si tus de ochii negru
Mie imi place cum arata