| AmxMod a întrebat:

Fetele se indragostesc de baietii? ce fel de baieti?

Răspuns Câştigător
| LoveYou7784 a răspuns:

Depinde. Unora le plac baietii buni, altora cei rai, unele vor doar baieti populari si plini de bani iar altele vor baieti care sa le iubeasca. Depinde de ce vrea fiecare fata de la baiat.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal, doar nu suntem din piatra. laughing Depinde de fiecare fata, fiecare cauta altceva in partenerul ei. Oricum, sunt anumite aspecte pe care le cautam toate:
-sinceritatea
-intelegerea
-loialitatea
-tolerenta, acceptarea defectelor celuilalt.

| ɹαℓυ a răspuns:

Da, fetele se indragostesc si ele. Depinde de fata, ce gen de baiat ii place. Poate smecheras, "baiat de cartier", inteligent, linistit. Acum totul depinde de gusturile ei.
Bafta!

| fatacurioasa15 a răspuns:

Fiecare om se indragosteste! Depinde..fiecare fata e diferita, dar unele fete sunt atrase de caracterul unui baiat, iar altele doar de buzunarul lui.