| DarthRevan a întrebat:

Fetele sunt enervante?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Cele prea tupeiste si fitoase, da.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baieti nu sunt? cancerul pe lumea asta sunt barbati, ce tot ai cu fetele

suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce intrebari ai pus tu pana acum pline de frustrari personale nu cred ca e cazul sa pui acesta intrebare.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enervant poate fi orice om fara cultura nu contează ca e fata sau baiat.

| Victor453 a răspuns:

Nu toate)

| HG_Alexandra_2000 a răspuns:

Nu, nu sunt fetele ci uni baietiii

| DarthRevan explică (pentru HG_Alexandra_2000):

Nu putem generaliza?
Totul consta in maturitate, daca fata e mai matura mental decat restul atunci da fata este evoluata, dar daca e imatura si tot ce face e sa rada si sa se uite in seriale stand in pat, atunci fetele sunt ingornate si nu prea inteligente.