| xxxgirl a întrebat:

Fetelor care din voi aveti sutien cu push-up,cum e, se vede diferenta fata de un sutien normal? big grin

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Eu nu am, dar normal ca se vede diferenta, de-aia se si numeste "push-up", deoarece iti sustine mai bine sanii si ii face sa para mai mari.Dar nu e bine sa-l porti tot timpul.

5 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Nu am push-up, dar am prietene care au. La sutienele cu push-up se vede diferența, se observă dunga pe haine.

| Nolkyz a răspuns:

De vazut, se vede. Dar mai tare se simte in caz de te atinge cineva.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Da, normal ca se vede diferenta. Par mult mai mari.

| zoeZoe a răspuns:

Se vede clar. Totul e mult mai marehappywinking

| DalyDanyOana a răspuns:

Sigur ca se vede, amandoua [si cu si fara] sunt din burete doar ca cel cu push-up iti face sanii sa arate mult mai mari.