| anonim_4396 a întrebat:

Baieti am si eu o intrebare; weekend-ul asta o sa fie un mare party si azi mi-am luat o bluza si am probat-o si cu sutien normal si cu sutien cu push-up si imi place cu ambele dar mai mult imi place cum arata cu sutienul cu push up si problema e ca e foarte probabil ca sanii mei sa fie atinsi (nu pipaiti calumea) si vroiam sa va intreb daca va dati seama si cum? mrg diferenta nu e foarte mare dar imi place mie mai mult asa dar nu vreau sa se simta..cum sa fac? dau fundita:*

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poarta sutienul push-up

| RetardedRacoons a răspuns:

Fata alege ce-ti place tie mai mult si nu-ti face griji, baietii vor fi prea beti ca sa comenteze, plus ca abia daca vad si ei o tata, va fi ca mana cereasca pentru ei. Ah, si spala-te bine pe dinti inainte in caz ca ai de gand "sa-l pipai" si tu pe vreunu intre picioare.

| Ddeeea4400 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Stai linistit ca o sa ma spal bine pe dinti inainte dar nu o sa-l pipai" e niciunu intre picioare.

Răspuns utilizator avertizat
| RzVq a răspuns:

Pai uite daca sunt atinsi cum ai zis tu e cam greu sa ii dai seama dar daca sunt "pipaiti calumea" iti va da seama dar nu inteleg de ce te ascunzi?
In fine poarta ce e iti e mai comod si bafta. big grin

| Adrian_Aparascăi_1998 a răspuns:

Locic ca Ala Cu Push-Up Arata Mai binee.hee hee

| Ddeeea4400 a răspuns:

Du-te fa-ti o laba si nu mai comenta.

| loriiiiiiiiii a răspuns:

Pai fii cat mai naturala si decat sa ti-l iei pe acela cu push-up si sa te pipaie si sa isi dea seama cineva ca porti push-up mai bine poarta-l pe cel normal decat sa afle si sa fii batjocorita.:* multa bafta