| DakotaRoyse a întrebat:

Fetelor, ce credeţi despre băieţii cu părul lung? Şi nu mă refer la freză gen Justin Bieber, ci ceva mai lung thinking

Răspuns Câştigător
| nutzbreaker a răspuns:

Ii ador. Baietilor le sta foarte bine cu parul lung mai ales daca sunt si rockeri drooling

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

As zice ca-s mai independenti, mai rebeli decat restul baietilor.

| BiaSiAtat a răspuns:

Sunt draguti...Doar unii dintre ei

| Bloomy a răspuns:

Mie imi plac:"> uite :x http://www.google.ro/......tp?/images

| Lavynya95 a răspuns:

Sincer, nu imi prea plac!straight face

| Scumpy90 a răspuns:

Depinde... la unii baieti le sta bine cu parul lung... dar la altii, nu(parca ar fi niste fetite, mai ales cand unii si-l indreapta cu placa).

oricum in ziua de azi se poarta orice

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Pai thinking imi plac foarte mult :X

| mnia a răspuns:

Atata timp cat si-l ingrjesc, mi se pare ca arata bine.

| roxymaria a răspuns:

Neingrijiti

| Tweety_9070 a răspuns:

Gen: Fete masculinelaughing

| andrascumpika44 a răspuns:

Eu as zice ca daca baietii poarta par lung par prea insistenti si mai ales sunt inebuniti dupa parul lor daca ar avea parul lung