| boxing a întrebat:

Fetelor ce ziceti de un baiat ca el? Vreau sa citesc si parerea unor baieti.

http://s5.favim.com/......669284.jpg

Răspuns Câştigător
| Rorschach a răspuns:

Well so you want our opinion? Pai il stiu din Gossip Girl. Sora mea vizioneaza acest serial, de fapt a vizionat, caci s-a terminat din cate stiu. Pai, arata bine, banuiesc e bogat, insa de cele mai multe ori, baietii chipesi cauta aventuri! In adevar sunt si baieti chipesi si seriosi. Un baiat serios se va vedea cand vei ramane singur cu el! Crede-ma happy... Pai cum am spus arata bine... Dar exteriorul nu vorbeste aboslut nimic despre el. Interiorul unui om e ascuns si greu de exploatat. Pentru acest lucru este nevoie de timp! Sper sa-ti placa opinia mea happy Sa fi iubita si binecuvantata! Aloha big grin

4 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

NO!

| robe_5426 a răspuns:

E dragut, dar consider ca si caracterul conteaza mult. Funda?

| Melany8 a răspuns:

E frumos, modern...

| Danielllle a răspuns:

big grin big grin Nate, din Gossip Girl?big grin.mie imi place de dinsul asa ca baiat..si arata bine.Insa una e sa-l vezi in seriale si alta sa cunosti baiatul respectiv in realitate.