| Louizey a întrebat:

stiti cumva cum se numeste stilul asta de imbracminte / hair etc? http://weheartit.com/entry/10162708 si http://s2.favim.com/......248265.jpg Nu vreau la fiecare, ci totul intr-un stil. :-? Stiti cum se numeste? :o3

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E imbracaminte normala, e stilul casual.

| Kasia a răspuns:

Ce stil, fato?
un pulover cu o caciula?
ahhh... ceva casual pentru iarna.straight face

| UndergroundFolklore a răspuns:

E stilul "Hai sa imi fac poze cum cred eu ca arat mai fain si mai misterios si sa le pun pe weheartit (instagram sau orice alt site unde fitoasele se pot desfasura in voie),ca sa moara toti de ciuda.Dar trebuie sa am grija sa nu mi se vada fata,ca sa nu ma recunoasca cineva si sa nu zica ca-s penibila (desi asta e imposibil, sunt prea perfecta)". Desigur, la cele care vor sa "moara toti de ciuda ca sunt sexy", se aplica alta teorie.happy
In pozele astea pe care le-ai pus tu, fetele n-au vrut sa puna accentul pe haine/stil, ci pe poze.Adica mai pe scurt, voiau sa ne transmita ca ele au simtul artistic foarte dezvoltat si ca (cica), sunt speciale.
Wow, mult am mai scris pentru un subiect asa neimportantlaughing.